Kurs jest dedykowany osobom, które ukończyły program zajęć pt. "Wydajna praca w VBA w programie MS Excel", bądź pracują na co dzień w VBA i znają go w stopniu zaawansowanym. Kurs realizowany jest na poziomie eksperckim i ma na celu przedstawienie narzędzi oraz metod tworzenia profesjonalnych aplikacji Excela.

kursy vba expert - LabMasters

VBA dla ekspertów – interfejs użytkownika i UserForms

Dane grupy

Termin: 12.10.2019-27.10.2019, soboty i niedziele w godz. 9.00-13.00
Daty zajęć: 12.10, 13.10, 19.10, 20.10, 26.10, 27.10

Procedura zapisów

  1. Wypełnij poniższy formularz.
  2. Otrzymasz automatyczne potwierdzenie przyjętego zgłoszenia na podany adres mailowy.
  3. Wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie. Od tego momentu będziesz miał(a) 72 godziny na wysłanie opłaty przelewem na konto wskazane w treści wiadomości. Po tym terminie, jeśli nie dokonasz płatności, anulujemy Twoją rezerwację i zaproponujemy miejsce osobie z listy rezerwowej.
  4. Po zaksięgowaniu płatności wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem otrzymania wpłaty.
  5. Najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem kursu wyślemy Ci informację o uruchomieniu grupy – będzie to ostateczne potwierdzenie uczestnictwa w kursie. W przypadku niezebrania wystarczającej liczby uczestników, wpłaty uczestników zostaną zwrócone na konta bankowe, z których zostały zrealizowane (w terminie 2 dni roboczych od wysłania wiadomości o nieuruchomieniu grupy).

Rejestracja na kurs

Dane uczestnika:

Imię: *

Nazwisko: *

Adres e-mail: *

Płeć: *
KobietaMężczyzna


Dane do faktury (potwierdzenia wpłaty):

Imię i Nazwisko (lub nazwa firmy): *

Adres (kod pocztowy, miasto, ulica): *

NIP (pole opcjonalne - dla płatników VAT):


Dodatkowe informacje (pole opcjonalne):


Przeczytałem i akceptuję postanowienia regulaminu, polityki prywatności i informacji ogólnych na temat kursów otwartych oraz dane szczegółowe dotyczące tego kursu. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o zapisach na kursy, warsztaty i wydarzenia organizowane przez LabMasters oraz innych aktualnościach wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. Ze zgody w każdej chwili można zrezygnować.

* Pola wymagane