Kontynuacja kursu z Machine Learning stawia przed Słuchaczem nowe i znacznie trudniejsze wyzwania. Na kursie zgłębiamy problematykę związaną z modelowaniem danych w Machine Learning: wykorzystanie zaawansowanych metod tuningu hiperparametrów w walidacji krzyżowej, technik doboru i transformacji zmiennych (feature engineering), sposobów modelowania prób niezbalansowanych oraz metod interpretacji złożonych modeli ML (tzw. „czarnych skrzynek”). Na zajęciach gruntownie omawiane są i prezentowane w przykładach aplikacyjnych zaawansowane algorytmy Machine Learning (XgBoost, ensembling modeli) i Deep Learning (sieci neuronowe: MLR, CNN, RNN, LSTM).

Text Mining i Web Scraping - MasteR - LabMasters

MasteR – Warsztaty Machine Learning w R cz. 2

Zgłoszenie wstępnej chęci uczestnictwa w kursie

Płeć: *
KobietaMężczyzna

Adres e-mail: *

Imię:

Nazwisko:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o uruchomieniu zapisów na ten kurs wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o zapisach na kursy, warsztaty i wydarzenia organizowane przez LabMasters oraz innych aktualnościach wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. Ze zgody w każdej chwili można zrezygnować.

* Pola wymagane