Kurs jest kompendium wiedzy i umiejętności o najważniejszych metodach modelowania statystycznego i ekonometrycznego. Statystyczna analiza danych jest potrzebna każdemu analitykowi, niezależnie od tego, czy pracuje w sektorze prywatnym, publicznym czy na uczelni wyższej. Wiedza o statystyce przydaje się też niezależnie od zaawansowania prowadzonych analiz, ponieważ świadome korzystanie z narzędzi statystycznych i ekonometrycznych jest potrzebne zarówno w statystyce opisowej, badaniach statystycznych, jak i budowaniu oraz walidacji modeli uczenia maszynowego. Poznanie statystyki i ekonometrii bardzo zmniejsza też koszty wejścia w świat Machine Learning dla osób, które podążają za najnowszymi trendami i wybierają kariery analityka Data Science.

Kurs Python - Python

Python – Statystyka, ekonometria i szeregi czasowe w Pythonie

  Zgłoszenie wstępnej chęci uczestnictwa w kursie

  Preferowany termin: *

  W godzinach pracy (pon-pt, 9:00-17:00)Po pracy (pon-pt, 16:30-20:30)W weekendy (sob-nd)

  Adres e-mail: *

  Imię:

  Nazwisko:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o uruchomieniu zapisów na ten kurs wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o zapisach na kursy, warsztaty i wydarzenia organizowane przez LabMasters oraz innych aktualnościach wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. Ze zgody w każdej chwili można zrezygnować.

  * Pola wymagane