składa się z dwóch kursów, które zapewniają płynne przejście od analizy danych w Excelu do pracy z danymi w narzędziach Business Intelligence. Kurs Dashboardy i narzędzia Power Excel rekomendujemy realizować w pierwszej kolejności – podczas kursu nauczysz się lepiej wykorzystywać najważniejsze narzędzia przydatne do tworzenia tradycyjnych raportów w arkuszu kalkulacyjnym, a także wkroczysz w świat nowych dodatków i narzędzi w Microsoft Excel w ramach Power Excel (Power Query, Power Pivot, Power Map i Power View). Z kolei kurs Power BI & Tableau rekomendujemy realizować w drugiej kolejności – w czasie kursu poznasz dwa popularne programy z zakresu Business Intelligence (Power BI Desktop oraz Tableau) i nauczysz się budować w nich kompleksowe raporty – od importu i obróbki danych po tworzenie wizualizacji danych.

Ścieżka BI

Business Intelligence – Dashboardy i narzędzia Power Excel

  Zgłoszenie wstępnej chęci uczestnictwa w kursie

  Preferowany termin: *

  W godzinach pracy (pon-pt, 9:00-17:00)Po pracy (pon-pt, 16:30-20:30)W weekendy (sob-nd)

  Adres e-mail: *

  Imię:

  Nazwisko:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o uruchomieniu zapisów na ten kurs wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o zapisach na kursy, warsztaty i wydarzenia organizowane przez LabMasters oraz innych aktualnościach wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. Ze zgody w każdej chwili można zrezygnować.

  * Pola wymagane