stanowią nowoczesną formę kształcenia. Kursy w całości realizowane są przez Internet. Wszystkie materiały kursowe dostępne są na specjalistycznej platformie e-learningowej. Uczestnicy nie muszą więc dojeżdżać na zajęcia, jak również sami decydują kiedy i z jaką intensywnością przerabiają materiał. Wymaga to jednak od uczestników większej samodyscypliny oraz samodzielności.

elearning

Procedura zapisów na kurs e-learning

  1. Wypełnij poniższy formularz.
  2. Otrzymasz automatyczne potwierdzenie przyjętego zgłoszenia na podany adres mailowy.
  3. Wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie. Od tego momentu będziesz miał(a) 7 dni na wysłanie opłaty przelewem na konto wskazane w treści wiadomości. Po tym terminie, jeśli nie dokonasz płatności, anulujemy Twoją rezerwację.
  4. Po zaksięgowaniu płatności wyślemy Ci wiadomość z potwierdzeniem otrzymania wpłaty.
  5. W ciągu maksymalne 7 dni od zaksięgowania płatności stworzymy Ci konto na platformie e-learningowej (https://moodle.labmasters.pl) oraz otrzymasz dostęp do materiałów kursu.

Rejestracja na kurs e-learningowy

(wybierz kurs z listy rozwijanej) *

Dane uczestnika

Imię: *

Nazwisko: *

Adres e-mail: *

Płeć: *
KobietaMężczyzna


Dane do faktury (potwierdzenia wpłaty):

Imię i Nazwisko (lub nazwa firmy): *

Adres (kod pocztowy, miasto, ulica): *

NIP (pole opcjonalne - dla płatników VAT):


Dodatkowe informacje (pole opcjonalne):


Przeczytałem i akceptuję postanowienia regulaminu, polityki prywatności i informacji ogólnych na temat kursów e-learningowych oraz dane szczegółowe dotyczące tego kursu. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o zapisach na kursy, warsztaty i wydarzenia organizowane przez LabMasters oraz innych aktualnościach wysyłanych przez LabMasters sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. Ze zgody w każdej chwili można zrezygnować.

* Pola wymagane