Celem aplikacji jest oszacowanie stanu środków pieniężnych oraz ich wizualizacja na podstawie danych zaewidencjonowanych w różnych systemach informatycznych.
Aplikacja pobiera aktualne dane finansowe spółek notowanych na GPW, oblicza wskaźniki finansowe dotyczące płynności, cyklu obrotowego, rentowności i zadłużenia, wizualizuje je na dashboardzie i wyniki eksportuje do plików pdf, Word, PowerPoint oraz Outlook.
Czy interesowałeś się kiedyś notowaniami towarów i surowców na giełdzie? Jeśli myślałeś o inwestycji w złoto, srebro, miedź, czy … sok pomarańczowy, to dobrze trafiłeś.
Aplikacja służy wizualizacji wskaźników makroekonomicznych dla Europy pobranych z bazy danych Banku Światowego. Dane prezentowane są w formie interaktywnej mapy oraz tabeli przedstawiającej statystyki dla wybranego przez użytkownika kraju.
Aplikacja służy do tworzenia okresowych sprawozdań finansowych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jej cechą charakterystyczną jest pełna obsługa z poziomu dodatkowej karty na wstążce.
Aplikacja stanowi swoisty pomocnik finansisty i służy do sprawniejszego inwestowania na giełdzie. Składa się z 4 czterech głównych części dotyczących różnych instrumentów finansowych: obligacji, akcji, analizy technicznej i analizy portfelowej.
Aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich osób zainteresowanych rynkiem funduszy inwestycyjnych w Polsce, zarówno dla osób zawodowo zajmujących się analizą rynku kapitałowego, jak i inwestorów indywidualnych. Celem aplikacji jest przedstawienie analizy rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce w latach 2013 – 2023.
Aplikacja ma na celu dostarczenie kluczowych informacji o kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Aplikacja pozwala na wizualizację danych wielu spółek. Dane bilansowe, rachunek zysków i strat oraz rachunek przepływów pieniężnych pobierane są automatycznie – służy do tego dedykowany formularz.
Symulator zmian w wieloletniej prognozie finansowej m.st. Warszawy umożliwia przeprowadzanie analiz dotyczących szacowanych dochodów i wydatków, planowanego programu dłużnego oraz wpływu projektowanych zmian.
Aplikacja służy do tworzenia okresowych sprawozdań finansowych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jej cechą charakterystyczną są raporty generowane w programach Word i PowerPoint.
Zastanawiasz się jakie kryptowaluty są najbardziej popularne i jak na nich zarabiać? A może chciałbyś dowiedzieć się jakie są nastroje na rynku kryptowalut? Aplikacja pozwala na dokładną analizę i odpowie na wszystkie twoje pytania 🙂
Celem aplikacji jest analiza warunków mieszkaniowych w krajach europejskich na podstawie wybranych wskaźników. W analizie wykorzystano między innymi wskaźniki dotyczące cen nieruchomości, kosztu wynajmu w zestawieniu z dochodami w poszczególnych krajach oraz współczynniki przeludnienia.
Aplikacja służy do przygotowania wyceny spółek, których akcje są notowane na rynku publicznym, lecz ich płynność nie pozwala na przyjęcie ceny jako wartości godziwej. Do wyceny wykorzystano model opcyjny dyskonta z tytułu braku płynności, którego autorem jest profesor John D. Finnerty.